Komputer to dziś niezbędne narzędzie pracy wykorzystywane w każdym biurze i gabinecie. Jednak, aby sprzęt funkcjonował prawidłowo, wymaga zadbania i wyposażenia w odpowiednie akcesoria komputerowe. W naszym sklepie znajdziesz podkładki pod mysz i klawiaturę, a także same klawiatury, myszki optyczne i bezprzewodowe oraz listwy zasilające, które uzupełnią Twój zestaw komputerowy i zdecydowanie usprawnią pracę.
Jeśli często korzystasz z komputera, zapewne potrzebuje on okresowego czyszczenia za pomocą profesjonalnych środków, które usuną brud i nie uszkodzą delikatnego sprzętu. W ofercie znajdziesz nie tylko akcesoria komputerowe, ale również profesjonalne środki czyszczące stworzone z myślą o szklanym ekranie, obudowie z tworzywa i innych komponentach komputera. Wszystkie nasze środki czyszczące posiadają odpowiednie atesty.
Przenoszenie przygotowywanych w komputerze dokumentów, a także ich zabezpieczanie na potrzeby archiwów, prezentacji czy do powielania wymagają odpowiednich nośników danych, na których możesz je wygodnie zapisać. Nasz sklep oferuje zarówno różne płyty CD i DVD do trwałego zapisu, jak i pamięci flash o różnej pojemności, którą dostosujesz do własnych potrzeb. Polecamy pendrive marki Platinet wyróżniające się efektownym designer i ergonomicznym kształtem. Wszystkie nośniki danych w naszym asortymencie wyróżniają się wysoką jakością, niezawodnością i trwałością zapisu. W asortymencie znajdziesz pojemny i wygodny pendrive, który bez problemu zmieścisz w kieszeni czy torebce, dzięki czemu zawsze będziesz go mieć pod ręką. Polecamy też płyty CD i DVD znanej na rynku marki Verbatim oraz Omega zarówno w pojedynczych opakowaniach z tworzywa, w kopertach, jak i w pakietach po 10 i 25 sztuk.

18,73 zł netto
23,04 zł brutto
...
23,44 zł netto
28,83 zł brutto
...
4,32 zł netto
5,31 zł brutto
...
4,32 zł netto
5,31 zł brutto
Na górze
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij