Laminatory są bardzo pożytecznymi urządzeniami biurowymi i nie tylko. Świetnie sprawdzają się przy zabezpieczaniu dokumentów biurowych, wizytówek itd. Stosując odpowiedni rodzaj foli do laminacji, możemy wpiąć taki dokument bezpośrednio do segregatora, co ułatwi szybki i łatwy przekaz przy prezentowaniu ich klientom. Prawie każdą powierzchnie można laminować. Wszystko jednak zależy od grubości materiału, który będzie poddany laminacji. Dlatego przy wyborze laminatora należy uwzględnić wielkość dokumentów, jaką będziemy laminować.
W naszej ofercie znajduje się: laminator a3, laminator a4, a także laminator rolowy. Prezentowane przez nas profesjonalne laminatory obsługują na gorąco i na zimno. Dodatkowo w niektórych znajduje się regulator doboru temperatury do grubości folii. Charakterystyczną cechą dla najlepszych oferowanych przez nas laminatorów jest również funkcja cofania umożliwiająca wycofanie źle włożonej folii. Ponadto każdy posiada diodę sygnalizującą osiągnięcie temperatury roboczej.

Czy zdarzyło Ci się, że podczas wykonywania bardzo ważnej pracy zostały zniszczone ważne dla Ciebie dokumenty? Czy może zdarzyło Ci się zalać kawą, wodą czy sokiem cokolwiek podczas intensywnej pracy? A może masz dość, gdy często używane papiery normalnie z biegiem czasu się niszczą? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedź choć raz brzmiała tak, to znaczy, że znalazłeś się we właściwym miejscu. Mamy do zaoferowania Ci folie do laminacji, dzięki którym Twoje ważne dokumenty pozostaną nienaruszone, gdy na nie coś wylejesz. Folia laminowana jest sztywna i krystalicznie przejrzysta. Chroni laminowane dokumenty przed uszkodzeniem, a dodatkowo dzięki powłoce antystatycznej umieszczany przed laminacją w folii dokument nie elektryzuje się i nie przesuwa. Ponadto do foli laminowanej nie przylega kurz, co może być atutem dokumentów, które powinny wyglądać elegancko.

Na górze
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij