Nie wiesz jeszcze gdzie kupić folię bąbelkową? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Poniżej przedstawiam Ci naszą propozycję. Zapewne jak już wiesz folia bąbelkowa służy zazwyczaj do pakowania przedmiotów w celu ich wysyłki lub jakiegokolwiek transportu, który mógłby wpłynąć na jego uszkodzenie. Jest to jeden z najczęściej wybieranych sposobów zabezpieczania towaru, który dosyć często narażony jest na wstrząsy, otarcia, zgniecenie, stłuczenie, a także dostanie się wody lub innych zanieczyszczeń. Dodatkowym atutem tej foli jest jej odporność na rozdarcia. Dzięki czemu możesz mieć stuprocentową pewność, że twój przedmiot będzie bezpieczny. Mała waga foli, możliwość wielokrotnego jej używania, redukcją kosztów przy pakowaniu oraz długotrwałość bąbelków sprawi, że nie będziesz mógł wyobrazić sobie lepszego sposobu pakowania, magazynowania i transportu delikatnych przedmiotów.

W tej kategorii prezentujemy Państwu również papier pakowy, który ma ogrom zastosowań. Jego głównym przeznaczeniem jest szybkie i łatwe zapakowanie danego artykułu. Papier pakowy dzięki swojej cenie oraz skutecznemu zabezpieczaniu towaru przed zabrudzeniem świetnie się sprawdza w meblarstwie i lakiernictwie. Ponadto stosowany nie tylko w cukierniach i piekarniach papier pakowy z nadrukiem sprawdza się również w butikach i winiarniach. Poniżej znajdą Państwo szary papier pakowy, który został maszynowo wygładzony.

Znajdziesz tu również artykuły takie jak: taśmy pakowe i oklejarki, folię bąbelkową, folie stretch, a także sznurki jutowe. Ciężko jest wyobrazić sobie spakowanie większej ilości paczek bez tych artykułów. Są one niezbędne na każdym magazynie. Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty.

113,69 zł netto
139,83 zł brutto
...
22,50 zł netto
27,68 zł brutto
...
17,71 zł netto
21,78 zł brutto
...
17,49 zł netto
21,51 zł brutto
...
Na górze
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij