Bulago Club

W ramach naszego sklepu internetowego oferujemy Państwu korzystanie z Systemu punktów, które można wymienić na nagrody. 

alt

Punkty możecie Państwo zdobywać dzięki zakupom dokonanym w naszym sklepie. Za każde zamówienie złożone w naszym sklepie otrzymujecie Państwo określoną ilość punktów. Ilość otrzymanych punktów zależy od wartości złożonego przez Państwa zamówienia. Za każdą wydane sto złoty otrzymujecie Państwo od nas standardowo 1 punkt, jak również ekstra punkty za towary oznaczone "ekstra punkty".  Punkty za zakupy naliczane są każdemu z Państwa po sfinalizowaniu zakupów.  Zatwierdzenie punktów następuje po zaksięgowaniu wpłaty za złożone zamówienie. Zdobyte we wcześniejszych zamówieniach punkty można przeznaczać na dowolne produkty z oferty Bulago Klub  naszego sklepu.

Zebrane punkty możecie Państwo wykorzystać podczas realizacji zamówienia. Jeżeli na Państwa koncie znajduje się odpowiednia ilość punktów po kliknięciu w ikonę Bulago Klub otrzymają państwo możliwość zakupu dowolnej nagrody za 1 zł. Zakup nagrody będzie możliwy po uzyskaniu odpowiedniej ilości punktów przypisanej do nagrody. 

Ilość dostępnych punktów (ogólna ilość punktów jaką Państwo zabraliście) wyświetla się obok koszyka. Możecie Państwo przeznaczyć wszystkie posiadane punkty lub tylko ich część. Zachęcamy do regularnych zakupów i zbierania punktów. Po zapisaniu się do naszego newslettera na bieżąco będą otrzymywać państwo informacje na temat produktów premiowanych "ekstra punktami".

Sprawdź dostępne nagrody