Akcesoria komputerowe

Komputer to dziś niezbędne narzędzie pracy wykorzystywane w każdym biurze i gabinecie. Jednak, aby sprzęt funkcjonował prawidłowo, wymaga zadbania i wyposażenia w odpowiednie akcesoria komputerowe. W naszym sklepie znajdziesz podkładki pod mysz i klawiaturę, a także same klawiatury, myszki optyczne i bezprzewodowe oraz listwy zasilające, które uzupełnią Twój zestaw komputerowy i zdecydowanie usprawnią pracę.
Jeśli często korzystasz z komputera, zapewne potrzebuje on okresowego czyszczenia za pomocą profesjonalnych środków, które usuną brud i nie uszkodzą delikatnego sprzętu. W ofercie znajdziesz nie tylko akcesoria komputerowe, ale również profesjonalne środki czyszczące stworzone z myślą o szklanym ekranie, obudowie z tworzywa i innych komponentach komputera. Wszystkie nasze środki czyszczące posiadają odpowiednie atesty.
Przenoszenie przygotowywanych w komputerze dokumentów, a także ich zabezpieczanie na potrzeby archiwów, prezentacji czy do powielania wymagają odpowiednich nośników danych, na których możesz je wygodnie zapisać. Nasz sklep oferuje zarówno różne płyty CD i DVD do trwałego zapisu, jak i pamięci flash o różnej pojemności, którą dostosujesz do własnych potrzeb. Polecamy pendrive marki Platinet wyróżniające się efektownym designer i ergonomicznym kształtem. Wszystkie nośniki danych w naszym asortymencie wyróżniają się wysoką jakością, niezawodnością i trwałością zapisu. W asortymencie znajdziesz pojemny i wygodny pendrive, który bez problemu zmieścisz w kieszeni czy torebce, dzięki czemu zawsze będziesz go mieć pod ręką. Polecamy też płyty CD i DVD znanej na rynku marki Verbatim oraz Omega zarówno w pojedynczych opakowaniach z tworzywa, w kopertach, jak i w pakietach po 10 i 25 sztuk.

Pokaż wyniki
Widok:
Na stronie:
Sortuj po:
Sprawdź stan połączenia z internetem