Oprawa dokumentów

GOTOWE PIECZĄTKI

TRODAT  4912

SPRAWDŹ

Oprawa dokumentów

Raport, sprawozdanie, praca zaliczeniowa czy materiały dla uczestników kursu o wiele lepiej zaprezentują się w estetycznej oprawie, zapewniając korzystne pierwsze wrażenie, jeszcze zanim zostaną przeczytane. Dzięki naszym produktom oprawa dokumentów nie musi być kosztowna, a przygotowanie trwa zaledwie kilka minut i może być wykonane w warunkach...

Raport, sprawozdanie, praca zaliczeniowa czy materiały dla uczestników kursu o wiele lepiej zaprezentują się w estetycznej oprawie, zapewniając korzystne pierwsze wrażenie, jeszcze zanim zostaną przeczytane. Dzięki naszym produktom oprawa dokumentów nie musi być kosztowna, a przygotowanie trwa zaledwie kilka minut i może być wykonane w warunkach biurowych. Oferujemy bindownice, laminatory i gilotyny przydatne w tworzeniu estetycznych dokumentów.

 

Oferta urządzeń do oprawy dokumentów, jakie znajdziesz w naszym sklepie pozwoli Ci wybrać odpowiedni model do potrzeb Twojego biura, lub do pracy w warunkach domowych. Posiadamy bindownice i gilotyny do zróżnicowanej liczby kartek w dwóch standardowych formatach, a także laminatory biurowe do oprawy na zimno i na gorąco, dzięki którym każdy dokument, legitymacja czy świadectwo zyskają znacznie dłuższą trwałość.

Więcej
 • Gilotyny

  Poniżej prezentujemy Państwu gilotyny do cięcia papieru. Są one jedne z wielu niezastąpionych urządzeń biurowych. Dzięki precyzji, z jaką tnie gilotyna, wygrywa nad tradycyjnym sposobem cięcia papieru np. nożyczkami. Gilotyna to oszczędność czasu i precyzja cięcia. Ponadto świetnie sprawdzają się przy cięciu większej ilości kartek.

  Gilotyna do cięcia papieru bez problemu poradzi sobie również z wycinaniem zdjęć. Dzięki wygodnej rączce oraz w niektórych modelach zabezpieczającej szybce jest wygodna i bezpieczna. Gilotyna biurowa to niezbędnik każdej firmy, w której przycina się dużą ilość kartek albo zdjęć. Jeśli jej jeszcze nie masz, koniecznie musisz ją wypróbować.

 • Bindownice
 • Laminatory

  Laminatory są bardzo pożytecznymi urządzeniami biurowymi i nie tylko. Świetnie sprawdzają się przy zabezpieczaniu dokumentów biurowych, wizytówek itd. Stosując odpowiedni rodzaj foli do laminacji, możemy wpiąć taki dokument bezpośrednio do segregatora, co ułatwi szybki i łatwy przekaz przy prezentowaniu ich klientom. Prawie każdą powierzchnie można laminować. Wszystko jednak zależy od grubości materiału, który będzie poddany laminacji. Dlatego przy wyborze laminatora należy uwzględnić wielkość dokumentów, jaką będziemy laminować.

  W naszej ofercie znajduje się: laminator a3, laminator a4, a także laminator rolowy. Prezentowane przez nas profesjonalne laminatory obsługują na gorąco i na zimno. Dodatkowo w niektórych znajduje się regulator doboru temperatury do grubości folii. Charakterystyczną cechą dla najlepszych oferowanych przez nas laminatorów jest również funkcja cofania umożliwiająca wycofanie źle włożonej folii. Ponadto każdy posiada diodę sygnalizującą osiągnięcie temperatury roboczej.

Oprawa dokumentów Jest 27 produktów.

Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów