Nośniki danych

GOTOWE PIECZĄTKI

TRODAT  4912

SPRAWDŹ

Nośniki danych

Przenoszenie przygotowywanych w komputerze dokumentów, a także ich zabezpieczanie na potrzeby archiwów, prezentacji czy do powielania wymagają odpowiednich nośników danych, na których możesz je wygodnie zapisać. Nasz sklep oferuje zarówno różne płyty CD i DVD do trwałego zapisu, jak i pamięci flash o różnej pojemności, którą dostosujesz do własn...

Przenoszenie przygotowywanych w komputerze dokumentów, a także ich zabezpieczanie na potrzeby archiwów, prezentacji czy do powielania wymagają odpowiednich nośników danych, na których możesz je wygodnie zapisać. Nasz sklep oferuje zarówno różne płyty CD i DVD do trwałego zapisu, jak i pamięci flash o różnej pojemności, którą dostosujesz do własnych potrzeb. Polecamy pendrive marki Platinet wyróżniające się efektownym designer i ergonomicznym kształtem.

 

Wszystkie nośniki danych w naszym asortymencie wyróżniają się wysoką jakością, niezawodnością i trwałością zapisu. W asortymencie znajdziesz pojemny i wygodny pendrive, który bez problemu zmieścisz w kieszeni czy torebce, dzięki czemu zawsze będziesz go mieć pod ręką. Polecamy też płyty CD i DVD znanej na rynku marki Verbatim oraz Omega zarówno w pojedynczych opakowaniach z tworzywa, w kopertach, jak i w pakietach po 10 i 25 sztuk.

Więcej

Nośniki danych Jest 23 produktów.

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów