Laminatory

GOTOWE PIECZĄTKI

TRODAT  4912

SPRAWDŹ

Laminatory

Laminatory są bardzo pożytecznymi urządzeniami biurowymi i nie tylko. Świetnie sprawdzają się przy zabezpieczaniu dokumentów biurowych, wizytówek itd. Stosując odpowiedni rodzaj foli do laminacji, możemy wpiąć taki dokument bezpośrednio do segregatora, co ułatwi szybki i łatwy przekaz przy prezentowaniu ich klientom. Prawie każdą powierzchnie mo...

Laminatory są bardzo pożytecznymi urządzeniami biurowymi i nie tylko. Świetnie sprawdzają się przy zabezpieczaniu dokumentów biurowych, wizytówek itd. Stosując odpowiedni rodzaj foli do laminacji, możemy wpiąć taki dokument bezpośrednio do segregatora, co ułatwi szybki i łatwy przekaz przy prezentowaniu ich klientom. Prawie każdą powierzchnie można laminować. Wszystko jednak zależy od grubości materiału, który będzie poddany laminacji. Dlatego przy wyborze laminatora należy uwzględnić wielkość dokumentów, jaką będziemy laminować.

W naszej ofercie znajduje się: laminator a3, laminator a4, a także laminator rolowy. Prezentowane przez nas profesjonalne laminatory obsługują na gorąco i na zimno. Dodatkowo w niektórych znajduje się regulator doboru temperatury do grubości folii. Charakterystyczną cechą dla najlepszych oferowanych przez nas laminatorów jest również funkcja cofania umożliwiająca wycofanie źle włożonej folii. Ponadto każdy posiada diodę sygnalizującą osiągnięcie temperatury roboczej.

Więcej

Laminatory Jest 14 produktów.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów