Sprzęt biurowy

GOTOWE PIECZĄTKI

TRODAT  4912

SPRAWDŹ

Sprzęt biurowy

Odpowiednie wyposażenie biura to podstawa szybkiej i komfortowej pracy. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz wiele przydatnych produktów, dzięki którym wiele czynności wykonasz sprawniej. W asortymencie sklepu znajdziesz urządzenia biurowe niezbędne zarówno do utrzymania tajności dokumentów, jak i do ich tworzenia i zapisywania. Polecamy szeroki ...

Odpowiednie wyposażenie biura to podstawa szybkiej i komfortowej pracy. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz wiele przydatnych produktów, dzięki którym wiele czynności wykonasz sprawniej. W asortymencie sklepu znajdziesz urządzenia biurowe niezbędne zarówno do utrzymania tajności dokumentów, jak i do ich tworzenia i zapisywania. Polecamy szeroki wybór nośników danych, nowoczesne niszczarki i akcesoria komputerowe.

 

Praca biurowa na komputerze wymaga zapisywania w formie elektronicznej, dlatego w naszym asortymencie dostępne są nośniki danych, płyty CD, DVD oraz pendrive oraz inne akcesoria komputerowe przydatne w zadaniach. Oferujemy nowoczesne niszczarki do dokumentów o różnej klasie tajności dostosowane wydajnością do małych biur i dużych firm. Nasz sprzęt biurowy to produkty wyłącznie sprawdzonych marek.

Więcej
 • Akcesoria komputerowe

  Komputer to dziś niezbędne narzędzie pracy wykorzystywane w każdym biurze i gabinecie. Jednak, aby sprzęt funkcjonował prawidłowo, wymaga zadbania i wyposażenia w odpowiednie akcesoria komputerowe. W naszym sklepie znajdziesz podkładki pod mysz i klawiaturę, a także same klawiatury, myszki optyczne i bezprzewodowe oraz listwy zasilające, które uzupełnią Twój zestaw komputerowy i zdecydowanie usprawnią pracę.

   

  Jeśli często korzystasz z komputera, zapewne potrzebuje on okresowego czyszczenia za pomocą profesjonalnych środków, które usuną brud i nie uszkodzą delikatnego sprzętu. W ofercie znajdziesz nie tylko akcesoria komputerowe, ale również profesjonalne środki czyszczące stworzone z myślą o szklanym ekranie, obudowie z tworzywa i innych komponentach komputera. Wszystkie nasze środki czyszczące posiadają odpowiednie atesty.

 • Nośniki danych

  Przenoszenie przygotowywanych w komputerze dokumentów, a także ich zabezpieczanie na potrzeby archiwów, prezentacji czy do powielania wymagają odpowiednich nośników danych, na których możesz je wygodnie zapisać. Nasz sklep oferuje zarówno różne płyty CD i DVD do trwałego zapisu, jak i pamięci flash o różnej pojemności, którą dostosujesz do własnych potrzeb. Polecamy pendrive marki Platinet wyróżniające się efektownym designer i ergonomicznym kształtem.

   

  Wszystkie nośniki danych w naszym asortymencie wyróżniają się wysoką jakością, niezawodnością i trwałością zapisu. W asortymencie znajdziesz pojemny i wygodny pendrive, który bez problemu zmieścisz w kieszeni czy torebce, dzięki czemu zawsze będziesz go mieć pod ręką. Polecamy też płyty CD i DVD znanej na rynku marki Verbatim oraz Omega zarówno w pojedynczych opakowaniach z tworzywa, w kopertach, jak i w pakietach po 10 i 25 sztuk.

 • Oprawa dokumentów

  Raport, sprawozdanie, praca zaliczeniowa czy materiały dla uczestników kursu o wiele lepiej zaprezentują się w estetycznej oprawie, zapewniając korzystne pierwsze wrażenie, jeszcze zanim zostaną przeczytane. Dzięki naszym produktom oprawa dokumentów nie musi być kosztowna, a przygotowanie trwa zaledwie kilka minut i może być wykonane w warunkach biurowych. Oferujemy bindownice, laminatory i gilotyny przydatne w tworzeniu estetycznych dokumentów.

   

  Oferta urządzeń do oprawy dokumentów, jakie znajdziesz w naszym sklepie pozwoli Ci wybrać odpowiedni model do potrzeb Twojego biura, lub do pracy w warunkach domowych. Posiadamy bindownice i gilotyny do zróżnicowanej liczby kartek w dwóch standardowych formatach, a także laminatory biurowe do oprawy na zimno i na gorąco, dzięki którym każdy dokument, legitymacja czy świadectwo zyskają znacznie dłuższą trwałość.

 • Akumulatorki i baterie
 • Niszczarki i akcesoria

  Niszczarki biurowe do dokumentów to niezbędne urządzenia w wielu firmach, zwłaszcza tych, które obracają ogromną ilością dokumentów rocznie. Jeśli posiadasz jakieś poufne dokumenty, których się chcesz pozbyć, najlepiej wykonasz to przy użyciu niszczarek. Niszczarki biurowe do dokumentów posiadają wiele funkcji, które nie kończą się na cięciu papieru. Niektóre z nich potrafią ciąć zszywki, dyskietki, karty magnetyczne, karty biurowe i wiele innych.

  Ponadto w niektórych modelach znajdziesz takie opcje jak system zabezpieczający przed przegrzaniem czy zapchaniem lub funkcję cofania, dzięki czemu będziesz mógł przywrócić w każdej chwili dokument, który za wcześnie podałeś procesowi zniszczenia. W prezentowanej kategorii z pewnością znajdziesz niszczarki biurowe do dokumentów pasujące do twoich wymagań.

 • Kalkulatory

Sprzęt biurowy Jest 108 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 108 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 108 elementów