Spożywcze i Gospodarcze

GOTOWE PIECZĄTKI

TRODAT  4912

SPRAWDŹ

Spożywcze i Gospodarcze

Biuro to miejsce pracy, w którym spędzasz wiele godzin w ciągu dnia, dlatego ważne jest w nim zarówno utrzymanie czystości, jak i możliwość spożycia ciepłego czy zimnego napoju, albo małej przekąski. W naszym sklepie zamówisz zarówno napoje chłodzące, jak i wyposażenie gospodarcze oraz środki czyszczące do porządkowania biura. Wśród produktów sp...

Biuro to miejsce pracy, w którym spędzasz wiele godzin w ciągu dnia, dlatego ważne jest w nim zarówno utrzymanie czystości, jak i możliwość spożycia ciepłego czy zimnego napoju, albo małej przekąski. W naszym sklepie zamówisz zarówno napoje chłodzące, jak i wyposażenie gospodarcze oraz środki czyszczące do porządkowania biura. Wśród produktów spożywczych znalazła się też kawa, herbata i słodycze do firmowego sklepiku lub do biurowej stołówki.

 

Produkty gospodarcze, jakie przygotowaliśmy w ofercie to trwałe wyposażenie, jak kosze na śmieci, szczotki, rękawice ochronne czy czajniki elektryczne, ale również apteczki pierwszej pomocy, środki higieniczne i chemia gospodarcza. Polecamy też naczynia jednorazowe, dzięki którym kawa i herbata lub napoje chłodzące będą odpowiednio zaserwowane, a przekąski, cukier czy słodycze podane elegancko na talerzu, także klientom firmy. W sprzedaży posiadamy też sztućce.

Więcej

Spożywcze i Gospodarcze Jest 65 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 65 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 65 elementów