Folie do laminacji

GOTOWE PIECZĄTKI

TRODAT  4912

SPRAWDŹ

Folie do laminacji

Czy zdarzyło Ci się, że podczas wykonywania bardzo ważnej pracy zostały zniszczone ważne dla Ciebie dokumenty? Czy może zdarzyło Ci się zalać kawą, wodą czy sokiem cokolwiek podczas intensywnej pracy? A może masz dość, gdy często używane papiery normalnie z biegiem czasu się niszczą? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedź choć raz brzmiała tak, ...

Czy zdarzyło Ci się, że podczas wykonywania bardzo ważnej pracy zostały zniszczone ważne dla Ciebie dokumenty? Czy może zdarzyło Ci się zalać kawą, wodą czy sokiem cokolwiek podczas intensywnej pracy? A może masz dość, gdy często używane papiery normalnie z biegiem czasu się niszczą? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedź choć raz brzmiała tak, to znaczy, że znalazłeś się we właściwym miejscu. Mamy do zaoferowania Ci folie do laminacji, dzięki którym Twoje ważne dokumenty pozostaną nienaruszone, gdy na nie coś wylejesz.

Folia laminowana jest sztywna i krystalicznie przejrzysta. Chroni laminowane dokumenty przed uszkodzeniem, a dodatkowo dzięki powłoce antystatycznej umieszczany przed laminacją w folii dokument nie elektryzuje się i nie przesuwa. Ponadto do foli laminowanej nie przylega kurz, co może być atutem dokumentów, które powinny wyglądać elegancko.

Więcej

Folie do laminacji Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów