Oprawa dokumentów

GOTOWE PIECZĄTKI

TRODAT  4912

SPRAWDŹ

Oprawa dokumentów

W firmach codziennie mamy odczynienia z potrzebą tworzenia cenników, raportów, umów czy materiałów na szkolenia itd. Prawie co chwilę pojawia się taka okazja. Każda z tych form wymaga od nas różnego stopnia profesjonalizmu. Dlatego też forma, z jaką przedstawiamy nasze dokumenty, może okazać się kluczowym elementem budowy naszego zaufanego wizer...

W firmach codziennie mamy odczynienia z potrzebą tworzenia cenników, raportów, umów czy materiałów na szkolenia itd. Prawie co chwilę pojawia się taka okazja. Każda z tych form wymaga od nas różnego stopnia profesjonalizmu. Dlatego też forma, z jaką przedstawiamy nasze dokumenty, może okazać się kluczowym elementem budowy naszego zaufanego wizerunku w oczach klienta.

Z myślą o takich sytuacjach stworzyliśmy tę sekcję, w której znajdziesz: grzbiety, folie do laminacji czy okładki do bindownic. Pamiętając, że odpowiednio dobrana oprawa zwiększy odporność Twojego dokumentu na częste użytkowanie, nadając mu przy tym estetyczny wygląd przez długi czas, warto dostosować różne metody oprawy dokumentów do stopnia profesjonalizmu, z jaką powinien zostać wykonany. Zapraszamy do zastosowania elegancji opraw dokumentów również w swojej firmie.

Więcej
  • Grzbiety
  • Folie do laminacji

    Czy zdarzyło Ci się, że podczas wykonywania bardzo ważnej pracy zostały zniszczone ważne dla Ciebie dokumenty? Czy może zdarzyło Ci się zalać kawą, wodą czy sokiem cokolwiek podczas intensywnej pracy? A może masz dość, gdy często używane papiery normalnie z biegiem czasu się niszczą? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedź choć raz brzmiała tak, to znaczy, że znalazłeś się we właściwym miejscu. Mamy do zaoferowania Ci folie do laminacji, dzięki którym Twoje ważne dokumenty pozostaną nienaruszone, gdy na nie coś wylejesz.

    Folia laminowana jest sztywna i krystalicznie przejrzysta. Chroni laminowane dokumenty przed uszkodzeniem, a dodatkowo dzięki powłoce antystatycznej umieszczany przed laminacją w folii dokument nie elektryzuje się i nie przesuwa. Ponadto do foli laminowanej nie przylega kurz, co może być atutem dokumentów, które powinny wyglądać elegancko.

  • Okładki do bindownic

Oprawa dokumentów Jest 36 produktów.

Pokazuje 1 - 36 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 36 elementów