Tablice

GOTOWE PIECZĄTKI

TRODAT  4912

SPRAWDŹ

 • Tablice suchościeralne
 • Akcesoria do Tablic
 • Tablice korkowe

  Tablice korkowe to niedrogi produkt, który jest bardzo popularny zwłaszcza wśród szkół i przedszkoli. Swoją rolę świetnie odgrywa również w firmach np. do umieszczania ogłoszeń. Tablica korkowa to jeden z niezbędników w każdej firmie i domu. Jej główną zaletą jest łatwość, z jaką można zamieścić przy pomocy pinezek ważne informacje. Do takiej tablicy również posłużą karteczki samoprzylepne. Tablice korkowe to idealne miejsce do umieszczania informacji.

  Powierzchnia tablicy wykonana z najwyższej jakości korka może posłużyć również jako świetny organizer codziennych czynności. Ponadto ramy tych tablic wykonane są z drewna. W tej kategorii znajdą Państwo różne rozmiary powierzchniowe, dzięki czemu mogą Państwo dostosować je do swoich potrzeb. Dodatkowo tablice korkowe mają możliwość montażu w pionie lub poziomie. Natomiast w komplecie otrzymują państwo zestaw mocujący, do których zaliczamy haczyki, gwoździki. Tablica korkowa z pewnością ułatwi ogłaszanie, organizowanie lub prezentowanie ważnych dla Państwa informacji.

 • Flipcharty

  Flipcharty są niezbędnym elementem prowadzenia ciekawych szkoleń, prezentacji czy spotkań firmowych. Świetnie sprawdzają się również podczas prywatnego nauczania zwłaszcza języków obcych. Łatwość przemieszczania flipchartów powoduje, że możesz je szybko przesunąć w dowolne miejsce. Ponadto nie wymagają ogromnej przestrzeni, z pewnością sprawdzą się w niewielkiej sali, klasie czy małym pokoju.

  Istnieją dwa sposoby korzystania z flipchartów; 1. Pisząc po nim suchościeralnym pisakiem; 2. Pisząc na bloku do flipchartów. Warto wypróbować oba te sposoby. Dodatkowo posiadają one regulowanie wysokości, specjalny zacisk umożliwiający szybką i łatwą wymianę bloków oraz półkę na markery, gąbkę i magnesy. W prezentowanej przez nas kategorii możesz zaopatrzyć się we flipcharty, a także bloki do nich, dzięki czemu skompletujesz cały zestaw do idealnej prezentacji. Zamów ten zestaw już dziś i bądź odpowiednio przygotowany dla swoich słuchaczy.

 • Tablice filcowe

Tablice Jest 27 produktów.

Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów