Papier pakowy

GOTOWE PIECZĄTKI

TRODAT  4912

SPRAWDŹ

Papier pakowy

W tej kategorii prezentujemy Państwu papier pakowy, który ma ogrom zastosowań. Jego głównym przeznaczeniem jest szybkie i łatwe zapakowanie danego artykułu. Przy czym należy pamiętać, że nie jest on papierem eleganckim, a także że nie jest bardzo trwały. Papier pakowy dzięki swojej cenie oraz skutecznemu zabezpieczaniu towaru przed zabrudzeniem ...

W tej kategorii prezentujemy Państwu papier pakowy, który ma ogrom zastosowań. Jego głównym przeznaczeniem jest szybkie i łatwe zapakowanie danego artykułu. Przy czym należy pamiętać, że nie jest on papierem eleganckim, a także że nie jest bardzo trwały. Papier pakowy dzięki swojej cenie oraz skutecznemu zabezpieczaniu towaru przed zabrudzeniem świetnie się sprawdza w meblarstwie i lakiernictwie.

Ponadto stosowany nie tylko w cukierniach i piekarniach papier pakowy z nadrukiem sprawdza się również w butikach i winiarniach. Poniżej znajdą Państwo szary papier pakowy, który został maszynowo wygładzony. Dostępny jest gładki lub prążkowany, w zależności od zastosowania może stanowić bezę na wszelkiego rodzaju opakowania i torebki, które sprawdzają się zwłaszcza w spożywczym przemyśle.

Więcej

Papier pakowy Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji