Pakowanie i wysyłka

GOTOWE PIECZĄTKI

TRODAT  4912

SPRAWDŹ

 • Folia stretch
 • Folia bąbelkowa

  Nie wiesz jeszcze gdzie kupić folię bąbelkową? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Poniżej przedstawiam Ci naszą propozycję. Zapewne jak już wiesz folia bąbelkowa służy zazwyczaj do pakowania przedmiotów w celu ich wysyłki lub jakiegokolwiek transportu, który mógłby wpłynąć na jego uszkodzenie. Jest to jeden z najczęściej wybieranych sposobów zabezpieczania towaru, który dosyć często narażony jest na wstrząsy, otarcia, zgniecenie, stłuczenie, a także dostanie się wody lub innych zanieczyszczeń.

  Dodatkowym atutem tej foli jest jej odporność na rozdarcia. Dzięki czemu możesz mieć stuprocentową pewność, że twój przedmiot będzie bezpieczny. Mała waga foli, możliwość wielokrotnego jej używania, redukcją kosztów przy pakowaniu oraz długotrwałość bąbelków sprawi, że nie będziesz mógł wyobrazić sobie lepszego sposobu pakowania, magazynowania i transportu delikatnych przedmiotów. Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty.

 • Papier pakowy

  W tej kategorii prezentujemy Państwu papier pakowy, który ma ogrom zastosowań. Jego głównym przeznaczeniem jest szybkie i łatwe zapakowanie danego artykułu. Przy czym należy pamiętać, że nie jest on papierem eleganckim, a także że nie jest bardzo trwały. Papier pakowy dzięki swojej cenie oraz skutecznemu zabezpieczaniu towaru przed zabrudzeniem świetnie się sprawdza w meblarstwie i lakiernictwie.

  Ponadto stosowany nie tylko w cukierniach i piekarniach papier pakowy z nadrukiem sprawdza się również w butikach i winiarniach. Poniżej znajdą Państwo szary papier pakowy, który został maszynowo wygładzony. Dostępny jest gładki lub prążkowany, w zależności od zastosowania może stanowić bezę na wszelkiego rodzaju opakowania i torebki, które sprawdzają się zwłaszcza w spożywczym przemyśle.

Pakowanie i wysyłka Jest 20 produktów.

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów