Koperty bezpieczne

GOTOWE PIECZĄTKI

TRODAT  4912

SPRAWDŹ

Koperty bezpieczne

Potrzebujesz bezpiecznie przetransportować, przesłać ważne dokumenty, pieniądze lub biżuterię? Mamy dla Ciebie wprost idealne rozwiązanie! Poniżej przedstawiamy koperty bezpieczne, które od lat są stosowane do przechowywania cennych przedmiotów, dokumentów czy gotówki. Zastosowane odpowiednie zamknięcie, materiał odporny na ingerencję niechciany...

Potrzebujesz bezpiecznie przetransportować, przesłać ważne dokumenty, pieniądze lub biżuterię? Mamy dla Ciebie wprost idealne rozwiązanie! Poniżej przedstawiamy koperty bezpieczne, które od lat są stosowane do przechowywania cennych przedmiotów, dokumentów czy gotówki. Zastosowane odpowiednie zamknięcie, materiał odporny na ingerencję niechcianych substancji zewnętrznych powodują, że koperty bezpieczne dają 100% pewności, że twój depozyt jest w dobrych rękach.

Te przezroczyste koperty bezpieczne posiadają bardzo solidne zamknięcie, dzięki któremu wiadomo czy zostały naruszone, czy też nie. Jest to spowodowane tym, że jeśli raz otworzysz taką kopertę, nie jesteś w stanie jej ponownie zamknąć. W naszej ofercie znajdziesz koperty bezpieczne b5 i b4 w atrakcyjnych okazjach cenowych. Zadbaj o bezpieczeństwo swoich depozytów, zamawiając te koperty już teraz.

Więcej

Koperty bezpieczne Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów