Koperty bąbelkowe

GOTOWE PIECZĄTKI

TRODAT  4912

SPRAWDŹ

Koperty bąbelkowe

Jeśli wysyłasz przesyłki, to dobrze wiesz, jak istotne jest ich bezpieczeństwo. Warto więc wybrać koperty bąbelkowe do wysyłania przedmiotów, które wymagają ochrony i szczególnej uwagi podczas transportu. Koperty bąbelkowe dzięki zabezpieczeniu powietrznemu najlepiej się do tego nadają. Wykonane są z wysokiej jakości i odpowiedniej grubości papi...

Jeśli wysyłasz przesyłki, to dobrze wiesz, jak istotne jest ich bezpieczeństwo. Warto więc wybrać koperty bąbelkowe do wysyłania przedmiotów, które wymagają ochrony i szczególnej uwagi podczas transportu. Koperty bąbelkowe dzięki zabezpieczeniu powietrznemu najlepiej się do tego nadają. Wykonane są z wysokiej jakości i odpowiedniej grubości papieru oraz foli bąbelkowej. Ponadto posiadają łatwe zamknięcie, dzięki czemu szybko i sprawnie zapakujesz przesyłkę. Oprócz tego bezpieczeństwo przed rozdarciem od wewnątrz koperty zapewnia właściwie dostosowana szerokość zgrzewu.

Głównymi funkcjami foli bąbelkowej są stabilizacja przedmiotu, ochrona przed dostaniem się wilgoci do środka i ochrona przed mechanicznymi uszkodzeniami. Prosta klapka i zaklejanie na krótszym boku, to cechy naszych kopert. Dodatkowo znajdziesz tu całą paletę wymiarów i niezwykłe okazje cenowe. Koperty bąbelkowe to popularna i ekonomiczna forma pakowania małych przesyłek. Jeśli jeszcze ich nie wypróbowałeś, nie ma na co czekać! Natomiast gdy dobrze znasz wartość tych kopert, to z pewnością zainteresuje Cię nasza oferta.

Więcej

Koperty bąbelkowe Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów