Koperty

GOTOWE PIECZĄTKI

TRODAT  4912

SPRAWDŹ

 • Koperty bąbelkowe

  Jeśli wysyłasz przesyłki, to dobrze wiesz, jak istotne jest ich bezpieczeństwo. Warto więc wybrać koperty bąbelkowe do wysyłania przedmiotów, które wymagają ochrony i szczególnej uwagi podczas transportu. Koperty bąbelkowe dzięki zabezpieczeniu powietrznemu najlepiej się do tego nadają. Wykonane są z wysokiej jakości i odpowiedniej grubości papieru oraz foli bąbelkowej. Ponadto posiadają łatwe zamknięcie, dzięki czemu szybko i sprawnie zapakujesz przesyłkę. Oprócz tego bezpieczeństwo przed rozdarciem od wewnątrz koperty zapewnia właściwie dostosowana szerokość zgrzewu.

  Głównymi funkcjami foli bąbelkowej są stabilizacja przedmiotu, ochrona przed dostaniem się wilgoci do środka i ochrona przed mechanicznymi uszkodzeniami. Prosta klapka i zaklejanie na krótszym boku, to cechy naszych kopert. Dodatkowo znajdziesz tu całą paletę wymiarów i niezwykłe okazje cenowe. Koperty bąbelkowe to popularna i ekonomiczna forma pakowania małych przesyłek. Jeśli jeszcze ich nie wypróbowałeś, nie ma na co czekać! Natomiast gdy dobrze znasz wartość tych kopert, to z pewnością zainteresuje Cię nasza oferta.

 • Koperty bezpieczne

  Potrzebujesz bezpiecznie przetransportować, przesłać ważne dokumenty, pieniądze lub biżuterię? Mamy dla Ciebie wprost idealne rozwiązanie! Poniżej przedstawiamy koperty bezpieczne, które od lat są stosowane do przechowywania cennych przedmiotów, dokumentów czy gotówki. Zastosowane odpowiednie zamknięcie, materiał odporny na ingerencję niechcianych substancji zewnętrznych powodują, że koperty bezpieczne dają 100% pewności, że twój depozyt jest w dobrych rękach.

  Te przezroczyste koperty bezpieczne posiadają bardzo solidne zamknięcie, dzięki któremu wiadomo czy zostały naruszone, czy też nie. Jest to spowodowane tym, że jeśli raz otworzysz taką kopertę, nie jesteś w stanie jej ponownie zamknąć. W naszej ofercie znajdziesz koperty bezpieczne b5 i b4 w atrakcyjnych okazjach cenowych. Zadbaj o bezpieczeństwo swoich depozytów, zamawiając te koperty już teraz.

 • Koperty standardowe

Koperty Jest 42 produktów.

Pokazuje 1 - 42 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 42 z 42 elementów